Başarım Sensin Derneği’nin anlamlı Sergisine Cemiyetin Ünlü İsimleri Destek Verdi | GazeteKalemGazeteKalem

28 Kasım 2021 - 06:28

Başarım Sensin Derneği’nin anlamlı Sergisine Cemiyetin Ünlü İsimleri Destek Verdi

Başarım Sensin Derneği’nin Pera Palace Hotel’de gerçekleşen “Ağaçlar Toprağın Göğe Yazdığı Şiirlerdir” isimli fotoğraf sergisine cemiyet hayatının ünlü isimleri destek verdi. Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder’inev sahipliği yaptığı ve Demet Sabancı Çetindoğan’ın desteğiyle düzenlenen sergiye başta yönetim kurulu üyeleri Özge Sander, Gülnaz Sezgin, Elif İnci Aras ve Yeşim Manav olmak üzere; Sibel Kerimoğlu, Nilgün Dumanlı, Fulya Gündoğdu, Öznur Yakın, Zeynep Germen gibi cemiyet hayatınınbirçok ünlü ismi katıldı.

Son Güncelleme :

25 Kasım 2021 - 23:25

Başarım Sensin Derneği’nin anlamlı Sergisine Cemiyetin Ünlü İsimleri Destek Verdi

Başarım Sensin Derneği, yangınlarda zarar görmüş ailelerin üniversitede okuyan çocuklarının eğitimine vereceği burslarla destek olmaya devam ediyor. Öğrencilerin eğitim fonuna aktarılmak üzereBodrum’da gerçekleşen fotoğraf sergisinin ikinci ayağı Demet Sabancı Çetindoğan’ın desteği ve sponsorluğunda Pera Palace Hotel’de düzenlendi. Dernek Başkanı Şule Argüder, projenin gerçekleşmesine katkı sağlayan fotoğraf sanatçısı Ece Çakıroğlu’na teşekkür çiçeği ve desteklerinden dolayı dernek üyesi Yeşim Alemdar Manav’a teşekkür plaketi verdi. Ayrıca davetin sponsoru Demet Sabancı Çetindoğan’ada teşekkür plaketi ve çiçek takdim etti.

Şule Argüder (Dernek Başkanı), Figen Kıral (Dernek Başkan Yardımcısı), Özge Sander (Yönetim Kurulu Üyesi), Elif İnci Aras (Yönetim Kurulu Üyesi), Yeşim Manav(Yönetim Kurulu Üyesi), Gülnaz Sezgin (Yönetim Kurulu Üyesi),Sibel Kerimoğlu, Nilgün Dumanlı, Fulya Gündoğdu, Öznur Yakın, Zeynep Germen gibi cemiyet hayatının tanınmış isimleri, sergide sunulan resimleri satın alarak bu anlamlı projeye destek verdiler.

Başarım Sensin Derneği Hakkında

Başarılı fakat maddi anlamda fırsat eşitsizliği yaşayan üniversite öğrencilerinin eğitimi için çabalayan Başarım Sensin Derneği üyeleri, derneğin gönül çatısı altında bulunan Boğaziçi Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Marmara Tıp Fakültesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Mimar Sinan Üniversitesi öğrencilerine destek sağlamak amacıyla kurulmuştur. Derneğin hedefi, sürekli öğrenme ve başarılı birer birey olabilme arzusundaki öğrencilere eğitim ve yemek bursu imkanı sağlarken aynı zamanda Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı, Cumhuriyetimizin değerlerine sahip, özgüven sahibi sosyal bireylerin gelişimine katkıda bulunmaktır. Öğrencilere yalnızca üniversitede eğitim görürken değil, üniversiteden mezun olup, kariyer planlamaları yaparken de destek vererek ülkeye faydalı gençler yetiştirmeyi planlamaktadır. 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.